Bluetooth File Transfer

5.59

5.0

2

Bluetooth ile telefonunuzdaki tüm bilgileri transfer edin

426.7k

Bu uygulamayı oyla

Bazı akıllı telefon üreticileri kullanıcılarını korumak için Bluetooth yoluyla bazı dosyaların transferini engelleme kararı aldı. Bu seçeneği kaldırmak istiyorsanız, Bluetooth File Transfer gibi uygulamalar mevcut, bu uygulama kısıtlamaları kaldırarak problem olmadan herhangi bir dosyayı göndermenize izin verir.

Uygulamanın arayüzü çok basit: iki sekmesi var, birinde Android dosya ağacı içindeki klasörlerin hepsi, diğerinde Bluetootha bağlı cihazlar. Bir dosyayı göndermek için, sadece belgeler listesinden seçim yapmanız gerekir, ve daha sonra kime göndericeğinizi seçmelisin. Cihazınızı başka bir telefona bağlamak için her iki telefonda da Bluetooth'u aktive ettikten sonra normal prosedürü takip etmeniz gerekir.

Bluetooth File Transfer ayrıca çeşitli dosyaları tek bir taneye sıkıştırır, bu da birden fazla belge ve dosyayı göndermeyi kolaylaştırır. Üstelik, bütün ayarlar menüsüne girmek zorunda kalmadan Bluetooth'u aktive etmenizi sağlayan bir ikonla birlikte gelir.

Bu uygulama çok iyi bilinen muadilleriyle kıyaslanamasa da, yine de cihazlar arası dosya transferi için iyi bir seçenektir.
Uptodown X